TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO ! KOŞULSUZ İADE VE DEĞİŞİM HAKKI ! DETAILS
Whatsapp Destek Hattı 0850 303 90 45

İADE NASIL YAPARIM?
- İade etmek veya değişim yapmak istediğiniz ürün/ürünleri; 14 gün içerisinde (ürünün satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş, kullanılmamış ve 14 günlük cayma hakkı süresini aşmamış olması halinde) faturanın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz doldurarak Yurtiçi Kargo ile belirtilen Ahmet Mankaoğlu – Minval Tekstil adresine, kargo paketi içerisine 15 TL kargo ücreti koyarak alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.
Ancak diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir. Diğer kargo firmaları ile karşı ödemeli olarak gönderilen ürünleri buyukmoda.com kabul etmeyerek hiçbir işlem yapmadan geri gönderecektir!
*Sadece Abiye ürünlerine özel iade işlemi; ürünün teslimat tarihi ile aynı gün içerisinde iade edilmesi durumunda geçerli olacaktır.
- Onaylanan iadeniz 10 gün içinde ödeme şeklinize göre hesabınıza gönderilecektir.


İADE SÜRECİ NASIL İŞLER?
- İadeniz modalale.com'un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra, yukarıda  belirtilen koşullara uygunluğu kontrol edildikten sonra onaylanacaktır.
*Kampanya dahilinde alınan ürünlerde,  ürün iadesi istenildiğinde kampanya iptal edilir.
*100TL ve üzeri KARGO BEDAVA kampanyası ile ürün alan müşterilerimiz, ürün iadesi yapıp, toplam siparişleri 150TL’nin altına düştüğü taktirde 15 TL(gidiş-dönüş) kargo ücreti müşteriye yansıtılır.
 
 
ÜRÜNLER NASIL İADE DIŞINA ÇIKAR?
- İade süresi dolan, faturasız, etiketsiz, kullanılmış, aksesuarı eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.
*Aksesuarlarda değişim, iade kabul edilmez.
 

DEĞİŞİM NASIL YAPARIM?
*modalale.com'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde Yurtiçi Kargo ile paket içerisine 15 TL(gidiş-dönüş kargo ücreti)  koyarak karşı ödemeli olarak bize geri gönderebilirsiniz.
*Değişim işleminin yapılabilmesi için, iade etmek istediğiniz ürünün etiketinde yer alan kod numarasını, renk ve bedenini yazıp, yerine almak istediğiniz ürünün yine aynı şekilde ürün kodu, renk ve bedenini yazınız.
Farklı bir ürün ile de değişim yapabilirsiniz.

*Yerine istediğiniz ürünün kalmaması durumda, satış temsilcilerimiz sizinle irtibata geçeceklerdir. Bu durumda para iadesi yapılacaktır.
*Değişim kargonuz bize ulaştıktan sonra (10) on iş günü içinde yapılacaktır.
*Sadece Abiye ürünlerine özel değişim işlemi; ürünün teslimat tarihi ile aynı gün içerisinde iade edilmesi durumunda geçerli olacaktır.
*Değişim yapılan ürünlerde iade kabul edilmez.
*Değişim hakkı 1 kez olup, 2. Değişim istenirse tüm kargo masrafları müşteriye aittir.  
 


İADE & DEĞİŞİM ADRES DETAYLARI
Ahmet Mankaoğlu-Minval Tekstil

Sururi Mah. Bezciler Sk. Adalılar Pasajı No:4 İç Kapı No : 207 Fatih-İstanbul/Türkiye

  • +90 850 303 90 45   Whatsapp: +90 850 303 90 45

*İade veya Değişimini istediğiniz ürünü, iade formunu eksiksiz doldurarak herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesinden belirtilen Ahmet Mankaoğlu- Minval Tekstil adresine alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.
*Ayrıntılı bilgi için 0850 303 90 45  Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Destek Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz. info@modalale.com

YUKARI ÇIK
Turkish
Turkish