SIKÇA SORULAN SORULAR

·         KARGO ÜCRETİ NEDİR?

300 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir. 100 TL'nin altındaki siparişlerinizde kargo ücreti Tüm Türkiye için ve Kapıda Ödeme gönderilerimiz için, sabit fiyat 30 TL'dir. Kapıda ödemelerde 10TL tahsil edilir.

·         SİPARİŞ VERDİKTEN SONRA ÜRÜN NE KADAR ZAMANDA ELİME GEÇER?

Siparişleriniz Aras Kargo ile gönderilmektedir. Siparişleriniz 1 iş günü içinde kargoya teslim edilir. (Saat 12.00'dan önce verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.) Hafta sonu verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Resmi tatil, doğal afet gibi durumlarda verilen siparişler, sonrasındaki ilk iş günü işleme alınacaktır

·         KARGO BENİ EVDE BULAMAZSA NE OLUR?

Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair bir not bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi şubenden almamanız durumunda siparişiniz buyukmoda.com deposuna geri döner.

·         ŞİFREMİ UNUTTUM? NE YAPABİLİRİM?

Eğer şifrenizi unuttuysanız “Üye Girişi” bölümünden e-posta adresinizi girerek “Şifremi Unuttum” butonuna tıklayınız. Şifreniz otomatik olarak mail adresinize gönderilecektir.